Szanowni Państwo, Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych, które nam powierzyliście oraz fakt, iż w dniu 25 maja 2018 r. wchodzą w życie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (dotyczące ochrony danych osobowych osób fizycznych, tj. osób prywatnych) uprzejmie informujemy, że dostosowaliśmy zasady przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych do nowych przepisów.

Zgodnie z przepisami ww. Rozporządzenia, poza dotychczasowym prawem do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania będą przysługiwały Państwu dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia swoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw wobec przetwarzania danych. Uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gwint-Met Firma Handlowa Andrzej Przytulski, Andrzej Bazyli s.c z siedzibą przy ul. Franciszkańska 7, 75-249 Koszalin i posługujący się numerem NIP 669-23-22-495, Reg. 331347121.

Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane również przez Biuro Rachunkowo Handlowe Rajmund Kocięcki z siedzibą ul. Zwycięstwa 40, 75-001 Koszalin.

Jeżeli Państwo, jako osoby prywatne nie zgadzacie się na dalsze przetwarzanie przez nas Waszych danych osobowych, prosimy o informację zwrotną wysłaną za pomocą e-maila zwrotnego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Tel.: 94-342-28-75.

Z wyrazami szacunku, Gwint-Met Firma Handlowa Andrzej Przytulski, Andrzej Bazyli